🔥 Pozor, akce na figurky Safari Ltd -20%! 🔥

Těhotenské milníkové kartičky

Prostřednictvím našich minimalistických kartiček můžete s radostí oznámit těhotenství svým blízkým, ať už jste teprve na začátku této nádherné cesty nebo teprve plánujete další přírůstek do rodiny. Každá kartička je pečlivě navržena s ohledem na vaše pocity a pouto k vašemu rostoucímu bříšku.

Uchovávejte vzpomínky na růst svého těhotenského bříška a sledujte, jak se váš malý zázrak postupně vyvíjí, díky našim originálním a sentimentálním kartičkám. Každý týden a měsíc bude znamenat novou kapitolu v tomto neuvěřitelném příběhu a my jsme tu, abychom vám pomohli uchovat tyto chvíle navždy.

Ať už si chcete užívat tuto cestu samy, nebo ji sdílet s ostatními, naše těhotenské milníkové kartičky vám poskytnou to nejkrásnější a nezapomenutelné spojení se svým miminkem už od samého začátku.


Slyším tě, a ty zas mě 👂🏼

Slyším tě, a ty zas mě 👂🏼

Sluch je důležitým smyslem, který má a používá miminko ještě před svým narozením. Kdy miminko poprvé slyší maminčin tlukot srdce, kdy rozpozná jají hlas, a proč jsou miminka po narození spokojená při poslechu bílého šumu?