🔥 Pozor, akce na figurky Safari Ltd -20%! 🔥

Dřevěná hrazdička pro miminko

Dřevěnou hrazdičku jsme vyráběli a testovali přímo s našimi dětmi. Kromě přírodního materiálu a certifikovaného vosku, který na výrobu používáme, jsme se soustředili především na stabilitu, praktičnost, funkčnost a minimalistický design.

Naše dřevěná hrazdička by neměla chybět žádnému miminku. Bude ho totiž provázet v celém průběhu jeho klíčového psychomotorického vývoje! Sloužit mu bude jako opora, i pro zábavu.

⭐ Novorozené miminko pozoruje, co mu na hrazdičku zavěsíte
Snadná a lákavá hra pro miminko ve chvíli, kdy ještě neudrží hračku samo
⭐ O stabilní hrazdičku se snadno postaví
⭐ a spolu s ní udělá své první krůčky ❤️

TIP: Hrazdička je přímo kompatibilní s naším dřevěným kolotočem, na který snadno zavěsíte Montessori mobily, které si můžete vyrobit s láskou pro Vaše miminko z našich DIY sad.

Život není černobílý, ale někdy je to skvělé!

Život není černobílý, ale někdy je to skvělé!

Jeden z našich nejdůležitějších smyslových orgánů jsou oči. Než si jimi ale začneme užívat světa plného barev, musí se náš zrak pořádně vyvinout. Vše začíná již 22. den těhotenství, kdy se začínají tvořit základy očí ještě nenarozeného dítěte. V průběhu dalších týdnů a měsíců dochází k vývoji sítnice, duhovky, čočky, očních komor, víček a slzných žláz, ale ani porodem miminka vývoj jeho zraku zdaleka nekončí! V tomto článku se dozvíte co a jak vidí novorozenec