Sestavte si sensory play hravě a rychle. Vyberte si z témat, které stále přidáváme!

O nás

Kdo stojí za značkou Simply Baby?

Kristýna Petráčková, MBA

Jmenuji se Kristýna Petráčková, a již od roku 2015 podnikám v oboru předškolní a mimoškolní péče. Vystudovala jsem Předškolní a mimoškolní pedagogiku, a svou kariéru jsem nastartovala jako chůva v několika rodinách. Jak mi rostla klientela, postupně jsem si vybudovala síť chův se kterými spolupracovala, a školila je pro další rodiny, které jsem již sama nezvládla pokrýt. Ve volném čase jsem se věnovala samostudiu a praxi v jeslích a mateřských školách. Vyzkoušela jsem si práci ve státním i soukromém sektoru předškolních zařízení, poznala alternativní vzdělávací směry jako Waldorf, Montessori, lesní školky apod. Nejvíce jsem se rozvíjela v Montessori pedagogice, jejíž přístup aktivně aplikuji doma nejen v přístupu k výchově. Didaktické pomůcky na tomto eshopu tvořím právě v souladu s touto pedagogikou. 

V červenci roku 2020 se mi narodila první dcera Karolínka. Právě ta byla inspirací pro vytvoření prvního produktu - Kontrastních a milníkových kartiček, na kterých vyrostl první pilotní eshop a brand Simply Baby.

Na jaře roku 2021 jsem otevřela 2 dětské skupiny na Praze 6 pod značkou Dragon Kindergartens, kde pečlivě vybraný personál pečuje o děti již od 12 měsíců věku. Z rodinných důvodů jsem se rozhodla o rok a půl později své "Dráčky" přenechat mému obchodnímu partnerovi, abych se mohla soustředit na rodinu, která se rozrostla o druhou dceru Rozárku.

Rozárka se mi narodila v listopadu 2022, a ani s ní si mateřskou dovolenou nepovažuji za dovolenou. Dokončila jsem během ní své studium MBA, a volný čas a energii investuji do rozvoje tohoto eshopu.

Momentálně je mou radostí práce na Vašich zakázkách (za které jsem moc vděčná každému jednomu z Vás!). A protože je mi školství a vzdělávání dětí stále velmi blízké, rozhodla jsem se obnovit spolupráci s Montessori školkou a jeslemi Nestlingue Montessori, kde jsem již dříve pracovala coby pedagog, tentokrát však vypomáhám inspirativní paní ředitelce Kláře Markuciové s administrativou okolo školky.

Marek Desenský

Mára je mým nejen obchodním, ale především životním partnerem. Je hybnou silou našeho rodinného týmu. Svou zručnost a fantazii uplatňuje při výrobě produktů, jejich návrhů či realizaci čehokoliv, co si zrovna vymyslím ( :D ), ale ani on sám nezůstává s nápady pozadu. Coby obchodní zástupce věnuje svůj čas podnikání a prodeji naplno, a získané zkušenosti pomáhají posouvat značku Simply Baby blíže Vašim srdcím.

Když zrovna není v práci, najdete ho v dílně u našich dvou mašinek - CNC laser a CNC fréza, které nám pomáhají s tvorbou různorodých výrobků pro Vás a Vaše děti.

Díky Márovi a jeho odvaze jsme na konci roku 2023 koupili starý dům, do kterého jsme se v únoru 2024 přestěhovali, a společnými silami ho rekonstrujeme za pomoci vlastních sil, rodiny a přátel. Dům, dílny a pozemek okolo nám pomohl rozšířit naše podnikání, a přestože je náročné vše skloubit, plníme si náš sen. Sledujte nás na sociálních sítích, pokud chcete mít pohled do zákulisí všeho, co se u nás děje! :) 

Karolínka & Rozárka 

Jak jsem už zmínila, holčičky jsou mi velkou inspirací a motivací posouvat naše rodinné podnikání dále. Nejen, že mě inspirují k tvorbě nových produktů, které následně testují (a nešetří), ale také pomáhají třeba s balením objednávek. Proto se může stát, že na balíčku od nás občas najdete nějakou veselou malůvku pro radost :)


Pozn.: Všimli jste si, že má Karolínka rudá chodidla? Před focením na zahradě jsme totiž malovaly nohama. Využily jsme tak přebytečnou barvu po tom, co jsme společně barvily rýži na smyslohrátky pro Vás. A o tom to u nás je, podnikání je radost, starost i zábava. A my Vám moc děkujeme, že můžem!

Máte speciální přání?

Rádi naše produkty upravíme Vašim představám, bude-li to jen trochu možné, či vyrobíme jedinečné pouze pro Vás. V případě objednávky na míru nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailové adresy hello@simplybaby.cz nebo využijte kontaktní formuláře umístěné na webu.

 

Děkujeme za Váš čas, který jste věnovali přečtením tohoto článku, a posíláme vřelé pozdravy :)

Kristýna & Mára & Karolínka & Rozárka

Naše základní hesla? Bezpečnost a udržitelnost ♻️

Naše základní hesla? Bezpečnost a udržitelnost ♻️

Tvoříme i pro naše dvě malé děti. Tvoříme také jejich budoucnost, a jsme si vědomi všech následků, které mohou nastat v případě, že nepoužijeme bezpečné materiály, nebo s nimi budeme plýtvat a zahltíme tak naši planetu dalším odpadem. Jde to i jinak! A my víme jak. Přečtěte si, jak nakládáme s materiály, jak řešíme otázku bezpečnosti, a nechte se inspirovat. Jsme udržitelný eshop!


Budeme se stěhovat!

Budeme se stěhovat!

Náš život se obohatí o další splněný sen - pořídit si vlastní dům, ve kterém budeme mít více prostoru na naši tvorbu i odpočinek. A vy jste v tom s námi! Co nás dovedlo k rozhodnutí nečekat, a skočit do vlastního už teď? Jak bude vypadat naše nové doupě a co se děje a bude dít s eshopem?