🔥 Pozor, akce na figurky Safari Ltd -20%! 🔥

Montessori pro nejmenší

Tato nabídka zahrnuje výběr jedinečných dřevěných hraček pro miminka a děti do 3 let věku, které jsou navrženy podle Montessori pedagogiky, aby podpořily aktivní objevování a samostatné učení vašeho dítěte.

Montessori filozofie klade důraz na rozvoj smyslů a jemné motoriky u nejmenších. Proto jsme pro vás vybrali takové pomůcky, které pomáhají kromě jiného rozvíjet koordinaci ruky a oka. Tyto pomůcky jsou nejen zábavné, ale také krásné a esteticky příjemné.

Všechny pomůcky jsou vyrobeny z kvalitních a bezpečných materiálů, abyste mohli mít jistotu, že si vaše dítě hraje s produkty šetrnými k životnímu prostředí. Podpořte své dítě v jeho kreativním objevování světa a vytvořte mu ideální podmínky pro radostné učení s Montessori dřevěnými pomůckami.

Slyším tě, a ty zas mě 👂🏼

Slyším tě, a ty zas mě 👂🏼

Sluch je důležitým smyslem, který má a používá miminko ještě před svým narozením. Kdy miminko poprvé slyší maminčin tlukot srdce, kdy rozpozná jají hlas, a proč jsou miminka po narození spokojená při poslechu bílého šumu? 


Život není černobílý, ale někdy je to skvělé!

Život není černobílý, ale někdy je to skvělé!

Jeden z našich nejdůležitějších smyslových orgánů jsou oči. Než si jimi ale začneme užívat světa plného barev, musí se náš zrak pořádně vyvinout. Vše začíná již 22. den těhotenství, kdy se začínají tvořit základy očí ještě nenarozeného dítěte. V průběhu dalších týdnů a měsíců dochází k vývoji sítnice, duhovky, čočky, očních komor, víček a slzných žláz, ale ani porodem miminka vývoj jeho zraku zdaleka nekončí! V tomto článku se dozvíte co a jak vidí novorozenec