🔥 Pozor, akce na figurky Safari Ltd -20%! 🔥

Milníkové kartičky, kolečka a další

Objevte kouzlo našich milníkových kartiček, milníkových koleček a dalších motivů pro těhotné ženy a novorozená miminka! Tyto milníkové kartičky jsou perfektním způsobem, jak zachytit a oslavit nezapomenutelné okamžiky těhotenství a prvních měsíců vašeho miminka.

S těhotenskými kontrastními kartičkami můžete zaznamenat krásný růst svého těhotenského bříška a sdílet tento magický okamžik s ostatními. A jakmile se vaše dítě narodí, naše kartičky pro miminko vám pomohou zaznamenat důležité milníky a růst vašeho miminka

Přidejte naše milníkové kartičky do svého života a vytvořte si nezapomenutelné a kouzelné vzpomínky na tyto úžasné životní okamžiky.


5 tipů pro spokojenou a zorganizovanou domácnost

5 tipů pro spokojenou a zorganizovanou domácnost

Máte pocit, že se vaše domácnost občas změní na chaos? Pokud hledáte způsoby, jak udělat váš domov minimalistický, lépe organizovaný a udržet věci na svém místě, máme pro vás 10 užitečných tipů. V tomto článku vám přinášíme rady a tipy, jak získat kontrolu nad pořádkem ve vaší domácnosti.


Slyším tě, a ty zas mě 👂🏼

Slyším tě, a ty zas mě 👂🏼

Sluch je důležitým smyslem, který má a používá miminko ještě před svým narozením. Kdy miminko poprvé slyší maminčin tlukot srdce, kdy rozpozná jají hlas, a proč jsou miminka po narození spokojená při poslechu bílého šumu?