🔥 Pozor, akce na figurky Safari Ltd -20%! 🔥

Kontrastní kartičky pro miminko - Počet kusů - 20

Kontrastní kartičky z naší dílny Simply Baby jsou speciálně navrženy s ohledem na potřeby vašich nejmenších. Jejich jedinečný kontrastní design podporuje rozvoj vizuálního vnímání a stimuluje dětské smysly. Vaše miminko bude fascinováno tvary a barvami, čímž přímo podpoříte jeho zdravý vývoj.

Tyto vzdělávací kartičky jsou inspirované Montessori pedagogikou, což znamená, že jsou navrženy tak, aby respektovaly přirozený rozvoj dítěte. Umožňují vašemu miminku objevovat svět kolem sebe ve svém vlastním tempu a nabízí zážitky, které podporují jeho smyslový vývoj. Naše černobílé obrázky pro miminko minimalisticky zobrazují předměty či zvířátka. 

Dodejte vašemu dítěti nezapomenutelný zážitek s našimi kvalitními a realistickými černo bílými kontrastními kartičkami. Prožijte společně radost z učení a objevování v prvních důležitých letech života vašeho miminka. Vítejte ve světě kontrastního dobrodružství!

❓ Věděli jste, že: černobílé hračky pro miminko je vhodné miminku ukazovat již od narození, jakmile rozlepí oči a začne navazovat oční kontakt? 👀

Život není černobílý, ale někdy je to skvělé!

Život není černobílý, ale někdy je to skvělé!

Jeden z našich nejdůležitějších smyslových orgánů jsou oči. Než si jimi ale začneme užívat světa plného barev, musí se náš zrak pořádně vyvinout. Vše začíná již 22. den těhotenství, kdy se začínají tvořit základy očí ještě nenarozeného dítěte. V průběhu dalších týdnů a měsíců dochází k vývoji sítnice, duhovky, čočky, očních komor, víček a slzných žláz, ale ani porodem miminka vývoj jeho zraku zdaleka nekončí! V tomto článku se dozvíte co a jak vidí novorozenec