O Simply Baby

Vítám Vás ve svém malém obchůdku, prostřednictvím kterého bych Vám ráda nabídla své s láskou dělané produkty pro ty nejmenší.

Jmenuji se Kristýna Petráčková, a od roku 2015 podnikám v oboru předškolní a mimoškolní péče. Vystudovala jsem SŠ obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Za svou kariéru jsem byla chůvou v několika rodinách, vybudovala si síť chův se kterými jsem spolupracovala a školila je pro další rodiny, které jsem již sama nezvládla pokrýt, a nakonec se věnovala samostudiu a praxi v jeslích a mateřských školkách. Vyzkoušela jsem si práci ve státním i soukromém sektoru, a poznala i alternativní vzdělávací směry. Nejvíce jsem se rozvíjela v Montessori pedagogice, jejíž přístup praktikuji nyní i doma. Didaktické pomůcky na tomto eshopu se snažím tvořit v souladu s touto pedagogikou. Pracovat s dětmi byl vždy můj sen, který si nyní plním.

13. července 2020 se mi narodila holčička Karolínka, pro kterou jsem začala vyrábět didaktické pomůcky už v těhotenství. V mé sociální bublině měly takový úspěch, že jsem se je rozhodla nabídnout široké veřejnosti :) Celý eshop je koncipován jako rostoucí. Jak mi roste dcerka, vymýšlím a vyrábím další a další produkty, které se budu snažit zajistit i pro Vás.

V případě objednávky na míru mne prosím kontaktujte prostřednictvím emailové adresy hello@simplybaby.cz 

RH1_4172

Kristýna

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení