O Simply Baby

Kdo stojí za značkou Simply Baby?

Kristýna

Jmenuji se Kristýna Petráčková, a již od roku 2015 podnikám v oboru předškolní a mimoškolní péče. Vystudovala jsem Předškolní a mimoškolní pedagogiku, a svou kariéru jsem nastartovala jako chůva v několika rodinách. Jak mi rostla klientela, postupně jsem si vybudovala síť chův se kterými spolupracovala, a školila je pro další rodiny, které jsem již sama nezvládla pokrýt. Ve volném čase jsem se věnovala samostudiu a praxi v jeslích a mateřských školách. Vyzkoušela jsem si práci ve státním i soukromém sektoru předškolních zařízení, poznala alternativní vzdělávací směry jako Waldorf, Montessori, lesní školky apod. Nejvíce jsem se rozvíjela v Montessori pedagogice, jejíž přístup aktivně aplikuji doma nejen v přístupu k výchově. Didaktické pomůcky na tomto eshopu tvořím právě v souladu s touto pedagogikou. Na jaře roku 2021 jsem otevřela 2 dětské skupiny na Praze 6 pod značkou Dragon Kindergartens, kde pečlivě vybraný personál pečuje o děti již od 12 měsíců věku. Mimo jiné zde testuji své nápady a produkty v praxi, a získávám cennou zpětnou vazbu od dětí i rodičů :)

Karolínka & Rozárka 

V červenci 2020 se mi narodila dcera Karolínka, pro kterou jsem začala vyrábět didaktické pomůcky již v těhotenství. V mé sociální bublině měly takový úspěch, že jsem se rozhodla je nabídnout široké veřejnosti, a to právě pod značkou Simply Baby. V listopadu 2022 můj tým posílil o další dceru Rozárku.


Mára

Mára je mým nejen obchodním, ale i životním partnerem. Je hybnou silou našeho rodinného týmu. Svou zručnost a fantazii uplatňuje při výrobě produktů, jejich návrhů či realizaci čehokoliv, co si zrovna vymyslím ( :D )
, ale ani on sám nezůstává s nápady pozadu. Coby obchodní zástupce věnuje svůj čas podnikání naplno, a získané zkušenosti pomáhají posouvat značku Simply Baby blíže Vašim srdcím. 


Máte speciální přání?

Rádi naše produkty upravíme Vašim představám, bude-li to jen trochu možné, či vyrobíme jedinečné pouze pro Vás. V případě objednávky na míru nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailové adresy hello@simplybaby.cz 

 

Kristýna & Mára & Karolínka & Rozárka