O Simply Baby

Vítám Vás ve svém malém obchůdku, prostřednictvím kterého bych Vám ráda nabídla své s láskou dělané produkty pro ty nejmenší.

Jmenuji se Kristýna Petráčková, a od roku 2015 podnikám v oboru předškolní a mimoškolní péče. Vystudovala jsem SŠ obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Za svou kariéru jsem byla chůvou v několika rodinách, vybudovala si síť chův se kterými jsem spolupracovala a školila je pro další rodiny, které jsem již sama nezvládla pokrýt, a nakonec se věnovala samostudiu a praxi v jeslích a mateřských školkách. Vyzkoušela jsem si práci ve státním i soukromém sektoru, a poznala i alternativní vzdělávací směry. Nejvíce jsem se rozvíjela v Montessori pedagogice, jejíž přístup praktikuji nyní i doma. Didaktické pomůcky na tomto eshopu se snažím tvořit v souladu s touto pedagogikou. Pracovat s dětmi byl vždy můj sen, který si nyní plním.

13. července 2020 se mi narodila holčička Karolínka, pro kterou jsem začala vyrábět didaktické pomůcky už v těhotenství. V mé sociální bublině měly takový úspěch, že jsem se je rozhodla nabídnout široké veřejnosti :) Celý eshop je koncipován jako rostoucí. Jak mi roste dcerka, vymýšlím a vyrábím další a další produkty, které se budu snažit zajistit i pro Vás.

V případě objednávky na míru mne prosím kontaktujte prostřednictvím emailové adresy hello@simplybaby.cz 

RH1_4172

Kristýna