O Simply Baby

Kdo stojí za značkou Simply Baby?

Kristýna

Kristýna Petráčková podniká v oboru předškolní a mimoškolní péče již od roku 2015. Vystudovala Předškolní a mimoškolní pedagogiku, a svou kariéru nastartovala jako chůva v několika rodinách. Jak Kristýně rostla klientela, postupně si vybudovala síť chův se kterými spolupracovala, a školila je pro další rodiny, které jsem již sama nezvládla pokrýt. Ve volném čase se věnovala samostudiu, a praxi v jeslích a mateřských školách. Vyzkoušela si práci ve státním i soukromém sektoru předškolních zařízení, poznala alternativní vzdělávací směry jako Waldorf, Montessori, lesní školky apod. Nejvíce se rozvíjela v Montessori pedagogice, jejíž přístup aktivně aplikuje doma nejen v přístupu k výchově. Didaktické pomůcky na tomto eshopu tvoří právě v souladu s touto pedagogikou. Na jaře roku 2021 otevřela 2 dětské skupiny na Praze 6 pod značkou Dragon Kindergartens, kde pečlivě vybraný personál pečuje o děti již od 12 měsíců věku. 

Karolínka & Rozárka 

V červenci 2020 se Kristýně narodila dcera Karolínka, pro kterou začala vyrábět didaktické pomůcky již v těhotenství. V její sociální bublině měly takový úspěch, že se rozhodla je nabídnout široké veřejnosti, a to právě pod značkou Simply Baby. V listopadu 2022 tým posílí další dcera - Rozárka.

Mára

Mára je partnerem Kristýny, a hybnou silou našeho týmu. Svou zručnost a fantazii uplatňuje při výrobě produktů, jejich návrhů či realizaci čehokoliv, co si Kristýna zrovna vymyslí ( :D )
, ale ani on sám nezůstává s nápady pozadu. Coby obchodní zástupce věnuje svůj čas podnikání naplno, a získané zkušenosti pomáhají posouvat značku Simply Baby blíže Vašim srdcím.


Máte speciální přání?

Rádi naše produkty upravíme Vašim představám, bude-li to jen trochu možné, či vyrobíme jedinečné pouze pro Vás. V případě objednávky na míru nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailové adresy hello@simplybaby.cz 

 

Kristýna & Mára & Karolínka & Rozárka

 

 

Zpět do obchodu